top of page
background.jpg

Postup při platbě on-line

1. Naskenujte foťákem svého mobilu QR kód, nebo zadejte do svého internetového prohlížeče www.fm.parkum.cz Pod logem TS můžete vybrat, jaké parkovné chcete uhradit. Předvoleno je krátkodobé, dá se kliknutím změnit na dlouhodobé.


Vyberte, jaké parkovné chcete uhradit? Krátkodobé parkovné (Změnit)


2. Vyberte lokalitu. Máte tři možnosti. Poklepem na ikonu geolokátoru Vás (při zapnuté funkci GPS) aplikace najde v příslušné lokalitě, nebo vyberete ze seznamu lokalit:

Vyberte lokalitu

Seznam lokalit placeného stání


Lokalita A
Parkoviště na ulici Hlavní v prostoru bývalého autobusového nádraží.


Lokalita B
Parkoviště na ulici Na Blatnici, ulice Ostravská od ul. Československé armády po ul. J. V. Sládka, ulice Radniční, ulice Těšínská vedle budovy magistrátu, ulice Jiráskova v úseku od tř. T. G. Masaryka po ul. J. Švermy, parkoviště na ulici Frýdlantská u obchodního domu „Ještěr“, ulice Sadová podél objektu České pošty, ulice Nádražní podél parku u Komerční banky, parkoviště na ulici Palackého včetně části slepé ulice před Národním domem, parkoviště na ulici Pivovarská v prostoru bývalého tržiště, ul. Hlavní u tržiště, část parkoviště na ulici 8. pěšího pluku v úseku od ulice Hlavní po ulici Malý Koloredov před mateřskou školou, část parkoviště na ulici 8. pěšího pluku v úseku od ul. U Staré pošty po ulici Ostravská.


Lokalita C
Parkoviště na ulici 8. pěšího pluku v úseku od ulice Malý Koloredov po ulici U Staré pošty, část parkoviště na ulici 8. pěšího pluku v úseku od ulice Hlavní po ulici Malý Koloredov blíže k tržišti, na ulici U Staré pošty a na Zámeckém náměstí.

Případně můžete kliknout dole do mapy na požadované parkoviště.


3. Zadejte SPZ. Zadejte RZ vozidla, pro které kupujete parkovné. Pokud se zaregistrujete, můžete vybírat pomocí ikony oblíbené z Vámi používaných vozidel.


4. Vyberte dobu parkování. Kliknutím na „i“ zobrazíte ceník v dané lokalitě. Každý den máte možnost pro zadanou RZ vybrat parkování 30 min zdarma.


5. Klikněte na „Koupit lístek“


6. Zadejte e-mail pro zaslání dokladu (o úhradě; platí i pro 30 min. zdarma).


7. Klikněte na „Přejít k platbě“


8. Možno zaplatit platební kartou, Google Pay, Apple Pay. Postupujte dále podle svého výběru a podmínek své banky, resp. nastavení Vašich plateb.


9. Po ukončení transakce Vám přijde na e-mail uvedený výše potvrzení o zaplacení.

Pokud se zaregistrujete(doporučujeme, pokud ve FM parkujete opakovaně), celý proces urychlíte a hlavně Vám přibude funkce, kdy Vám 10 minut před ukončením zaplacené parkovací doby přijde e-mail s upozorněním. Máte pak možnost si parkovací dobu prodloužit. Můžete si zadat až 5 vozidel, se kterými jezdíte a také získáte archiv svých plateb.

Postup při platbě on-line

window_content.png
logo_fm.png
bullet_1.png
bullet_1.png
bullet_1.png
bullet_1.png
bullet_1.png
bullet_1.png
bullet_1.png
bullet_1.png
bullet_1.png
bullet_1.png
bullet_1.png
bullet_1.png
bullet_1.png
bottom of page