top of page

Změny v harmonogramu čištění

14. 6. 2021

V harmonogramu blokového čištění ulic ve Frýdku-Místku bylo provedeno několik změn. Jedna změna se týká frýdeckých ulic Slunečná, Revoluční a Růžový Pahorek I., obslužná Bruzovská (přilehlá k ulici Rokycanova), kde v červnu budou realizovány celoplošné opravy povrchu komunikací, a proto je zde blokový úklid zrušen. Uvolněné termíny budou využity na provedení blokových čištění na ulicích, kde byl úklid zrušen z důvodu nepříznivého počasí v polovině března a začátku dubna.

Přehled nových termínů:

Dne 7. července proběhne blokový úklid na ulici M. Majerové namísto opravované ulice Slunečná.

Dne 26. srpna se bude uklízet na ulici Anenská I. jako náhrada za uklízení ulice Revoluční a Růžového pahorku I.

Dne 31. srpna se bude blokově čistit ulice Z. Štěpánka (nově zařazena do harmonogramu) místo ulice obslužné Bruzovská (přilehlá k ulici Rokycanova).

„Žádáme řidiče, aby respektovali přenosná dopravní značení a neparkovali v zónách blokového čištění. Vždy v sedm hodin ráno naši zaměstnanci zahájí úklid a v osm hodin budou vozidla, která v zóně zákazu parkování zůstanou, odtažena na již vyčištěná místa. Jejich majitelům hrozí pokuta za nerespektování dopravního značení, a zároveň jim bude účtován poplatek za odtah,“ uvedl Jaromír Kohut, předseda představenstva TS a.s.

window_content.png
logo_fm.png
bullet_1.png
bullet_1.png
bullet_1.png
bullet_1.png
bullet_1.png
bullet_1.png
bullet_1.png
bullet_1.png
bullet_1.png
bullet_1.png
bullet_1.png
bullet_1.png
bullet_1.png
bottom of page