top of page

S novými lavičkami se počítá i letos

30. 1. 2020

V první polovině letošního roku bude statutární město Frýdek-Místek průběžně instalovat celkem 158 nových laviček v různých městských lokalitách.

„Z výsledků testování spokojenosti občanů Frýdku-Místku se službami TS a.s. již dlouhodobě vyplývá jistá nespokojenost zdejších obyvatel s nedostatkem laviček a jejich stavem. Proto zástupci města rozhodli o částečné obnově a doplnění stávajícího městského mobiliáře. V současnosti naši zaměstnanci začali s výrobou laviček typu TS-2. Tento typ navrhl jeden z našich pracovníků, jedná se o kombinaci kovového rámu a dřevěných latí, každá lavička je zdobena různě tematickými texty. Lavičky tak budou sloužit k odpočinku a zároveň mohou být na nich vylaserované texty inspirací k zamyšlení. Díky kvalitní povrchové úpravě mohou být venku umístěny celoročně. Do konce března budou instalovány tři lavičky na dětském hřišti na ulici Rokycanova, další dva kusy budou umístěny na ulici J. Skupy, dvě lavičky na dětském hřišti na ulici Dvořákova, dvě na ulici Nad Lipinou a dvě na ulici I. J. Pešiny,“ uvedl předseda představenstva TS a.s. Jaromír Kohut.

Do konce května zaměstnanci městských technických služeb budou instalovat celkem sto laviček v Sadech B. Smetany a do konce června třicet dva v Janáčkově parku, pět u kina P. Bezruče, tři na ulici Čs. armády a čtyři na ulici 28. října. Na třídě T. G. Masaryka budou společně s pěti odpadkovými koši umístěny tři lavičky typu Schönbrunn.

window_content.png
logo_fm.png
bullet_1.png
bullet_1.png
bullet_1.png
bullet_1.png
bullet_1.png
bullet_1.png
bullet_1.png
bullet_1.png
bullet_1.png
bullet_1.png
bullet_1.png
bullet_1.png
bullet_1.png
bottom of page