Prázdninový úklid vnitrobloků

Prázdninový úklid vnitrobloků - fotografie č.: 1

09.07.2018
Technické služby letos poprvé rozšířily své služby o letní úklid vnitrobloků na frýdecko-místeckých sídlištích. Ta se každoročně čistí v rámci jarního úklidu a také na podzim při vyhrabávání listí. Celý rok se zde průběžně provádí pravidelný sběr odpadků.

„Na jarní úklid města v letošním roce poprvé navazuje letní úklid vnitrobloků, při kterém bude proveden úklid vnitřního prostranství mezi domy. Naši zaměstnanci budou v těchto prostorech odrnovat a čistit od plevele chodníky, budou uklízet kolem dětských hřišť, posbírají odpadky, zametou a tam, kam se dostane zametací vůz, bude provedeno i strojní čištění. Smetky jsou odváženy na meziskládku v areálu TS a.s., odtud jsou hromadně vyváženy na Frýdeckou skládku a.s.,“ popsal předseda představenstva TS a.s. Ing. Jaromír Kohut.

Úklid vnitrobloků je koordinován s harmonogramem blokového čištění, ale zároveň je zohledňován aktuální stav zaplevelení jednotlivých částí města. Plán úklidu jednotlivých vnitrobloků naleznete zde. Konkrétní mapy se zvýrazněním čištěných částí budou každý týden aktualizovány na těchto webových stránkách v záložce Týdenní plány v bloku Komunikace.

Fotografie k článku:

Prázdninový úklid vnitrobloků - fotografie č.: 2


Oficiální stránky města Frýdku-Místku


Na úvodní stránku

TS a.s. - Naše služby pro Vaši pohodu