O adventu bude Frýdek-Místek opět slavnostně zářit

O adventu bude Frýdek-Místek opět slavnostně zářit - fotografie č.: 1

12.11.2019
S blížícím se adventem roste počet vyvěšených vánočních ozdob na sloupech veřejného osvětlení podél frýdecko-místeckých komunikací v blízkosti obou center města. K nejzdobenějším budou opět patřit obě náměstí, ulice 8. pěšího pluku, třída T. G. Masaryka a budova magistrátu města.

„Naši zaměstnanci začali s instalací vánočních ozdob již na konci října, aby stihli rozsvítit včas světelnou sváteční výzdobu a vytvořit tak ve městě příjemnou vánoční atmosféru. Občané se mohou opět těšit na zářící stromy na ulici 8. pěšího pluku, na vyzdobená náměstí a přilehlé ulice, ale také na ozdobené průjezdné komunikace Revoluční, Bruzovskou a Hlavní. I v letošním roce zástupci města rozhodli o dalším rozšíření vánoční výzdoby. Na náměstí Svobody v Místku bude nově nasvícena fontána. Pomocí hliníkové konstrukce a LED diodových bílých světel ve studeném i teplém odstínu s FLASH efekty bude vytvořen gejzír s hvězdami o rozměru 2,8 x 2,8 metrů. Dalšími novinkami budou 3D LED andělé, jedná se o samostatně stojící světelné sochy vysoké tři metry, jeden anděl bude doplněn harfou, druhý houslemi a třetí píšťalou.

Všechny zvonečky, stromečky, vločky, svícny a ostatní vánoční světelné ozdoby se rozzáří společně s Vánočním stromem 29. listopadu.

Vizualizace fontány zde.Oficiální stránky města Frýdku-Místku


Na úvodní stránku

TS a.s. - Naše služby pro Vaši pohodu