Letní úklid v sídlištích

Letní úklid v sídlištích - fotografie č.: 1

17.07.2019
Zaměstnanci technických služeb již druhým rokem provádí letní úklid vnitrobloků na frýdecko-místeckých sídlištích. Tento úklid navazuje na jarní čištění města. Na podzim se pak pokračuje vyhrabáváním listí. Navíc se v průběhu celého roku pravidelně ručně sbírají odpadky.

„Letní úklid vnitrobloků jsme zahájili v první polovině července a ukončení je naplánováno v prvním týdnu v září. Naši pracovníci nejprve uklízeli vnitřní prostranství mezi domy na sídlišti Slezská I. a II. Aktuálně pracují na sídlišti Jiráskova, kde odstraňují drny a čistí od plevele chodníky, uklízí kolem dětských hřišť, sbírají odpadky. Místa, kam se dostane zametací vůz, jsou čištěny strojně. Smetky odváží na meziskládku v areálu TS a.s., odtud jsou hromadně vyváženy na Frýdeckou skládku a.s.,“ uvedl předseda představenstva TS a.s. Ing. Jaromír Kohut.

Úklid vnitrobloků je koordinován s harmonogramem blokového čištění, ale zároveň je zohledňován aktuální stav zaplevelení jednotlivých částí města. Plán úklidu jednotlivých vnitrobloků naleznete zde.

Fotografie k článku:

Letní úklid v sídlištích - fotografie č.: 2


Oficiální stránky města Frýdku-Místku


Na úvodní stránku

TS a.s. - Naše služby pro Vaši pohodu