Další setkání s bývalými zaměstnanci TS a.s.

Další setkání s bývalými zaměstnanci TS a.s. - fotografie č.: 1

04.06.2019
Péče o zaměstnance v technických službách nekončí odchodem do důchodu, ale naopak pravidelná setkávání s jejich hojnou účastí v rámci nejrůznějších akcí společnosti je důkazem pokračující sounáležitosti s TS a.s. Poslední akce se uskutečnila ve středu 29. května tentokrát v areálu městského arboreta, o které TS a.s. od loňského roku pečuje.

„Naši senioři se v rámci komentované prohlídky seznámili s tím, co všechno je v arboretu vysázeno a jaké rostliny jsou právě zality barevnými květy. Počasí sice moc setkání nepřálo, ale nadšení seniorů z prohlídky a jejich velká účast potvrdila, že pořádání takových akcí má smysl. Zajímá nás, jak se našim bývalým zaměstnancům daří, zda jsou zdraví, jak jim dělají radost vnoučata nebo co je právě trápí,“ uvedl předseda představenstva Jaromír Kohut.

Vzhledem k nižším teplotám a občasnému dešti bylo plánované posezení v blízkém altánu přemístěno do zasedací místnosti v sídle TS a.s., kde si při pohoštění mohli senioři společně popovídat o zážitcích z procházky i ze svého soukromého života.

Fotografie k článku:

Další setkání s bývalými zaměstnanci TS a.s. - fotografie č.: 2
Další setkání s bývalými zaměstnanci TS a.s. - fotografie č.: 3
Další setkání s bývalými zaměstnanci TS a.s. - fotografie č.: 4
Další setkání s bývalými zaměstnanci TS a.s. - fotografie č.: 5
Další setkání s bývalými zaměstnanci TS a.s. - fotografie č.: 6
Další setkání s bývalými zaměstnanci TS a.s. - fotografie č.: 7


Oficiální stránky města Frýdku-Místku


Na úvodní stránku

TS a.s. - Naše služby pro Vaši pohodu